לקוחות ממליצים

מדינת ישראל היא מדינה חמה, בה זורחת השמש בממוצע למעלה משלוש מאות ימים בשנה. דודי השמש הם דודים הפועלים באמצעות האנרגיה הסולארית, ולמעשה מנצלים את חום השמש ליצירת מים חמים לשימוש הביתי ולשימוש התעשייתי. דוד שמש תקין הזוכה לתחזוקה קבועה יספק למשתמשים חיסכון גדול באנרגיה ומכאן גם חיסכון כספי, וזאת לצד נוחות גדולה- כאשר המים החמים מצטברים בדוד וממתינים לשימוש ללא כל פעולה יזומה.

למרות שהעיר ירושלים ידועה דווקא בזכות מזג אוויר קר יותר אליו היא נוטה, חודשי הקיץ ועונות המעבר מספקים ימי שמש רבים, והטמפרטורות הנמוכות מאפיינות דווקא את שעות הערב, מה שהופך את השימוש בדודי שמש להכרחי.

תקלות בדוד השמש לרוב נגלה כבר בעונת המעבר, עם בוא האביב, כאשר הסמן הראשון המידי לתקלה הוא מים לא חמים, או לחילופין, זמן ארוך מאוד אשר לוקח למים להתחמם. גם טמפרטורות בלתי מאוזנות ומעברים מהירים בין חום לקור עשויים להצביע על תקלה בדוד.

תיקון דודי השמש מצריך בדיקה מקצועית של אינסטלטור מומחה, כאשר מרבית התקלות נוגעות לעבודת תחזוקה פשוטה. ניקוי של הדוד מהצטברות של אבנית, ניקוי ושטיפת קולטי השמש, ניקוי קורוזיה וחלודה ובדיקת הצינורות ומעברי המים. שמירה על כל אלו נקיים מאבנית ואטומים לרוב יבטיחו שיפור מהותי בפעילות דוד השמש.

פרמטר נוסף שחשוב לבדוק הוא הצבת הקולטנים כנגד כיוון השמש וניצול אופטימלי של האנרגיה הסולארית.

מעבר לאלו בדוד רכיבים נוספים העשויים להשפיע על תפקודו ולגרום לתקלות, בניהן תרמוסטט וגוף חימום.

חיפוש אחר איש מקצוע בתחום תיקון דודי שמש בירושלים יוביל לפני הכל לחברת תדהר אינסטלציה, החברה המובילה בתחום בירושלים ובאזור מזה עשרים שנים, ומספקת שירותים מקצועיים בתחום האינסטלציה, בניהם החלפת דודי שמש, תיקון דודי שמש, תחזוקה והתקנה.

חברת תדהר אינסטלציה מציגה עבודה באמצעות מיטב הטכנולוגיות בתחום, לרבות עבודה עם חומרים איכותיים בלבד, צוות מקצועי ומנוסה והיכרות מעמיקה על הדוודים של כלל היצרנים בשוק. בתדהר אינסטלציה מבצעים בדיקה מקיפה לאיתור התקלה, מספקים פתרונות מקצועיים וחלקי חילוף מקוריים במקרה הצורך, בהוגנות ובשקיפות לכלל לקוחות החברה.