הצורך בחידוש פני הבית הוא צורך המתעורר מדי מספר שנים, ויכול לכלול אלמנטים של החלפת תשתיות, הריסה ובינוי, עבודות מקצועיות משלל תחומים ועלויות יקרות, ועשוי גם לבוא לידי ביטוי באמצעים קוסמטיים בלבד, דוגמת טיוח וצביעה, שילוב חיפויים, החלפת מוצרי סניטריה והחלפת ריהוט.

על מנת לתכנן נכונה את שיפוץ הבית חשוב לפנות אל קבלן שיפוצים מנוסה ומקצועי, ובתיאום עמו ליצור תכנית עבודה מפורטת הכוללת פעולות לביצוע, ציוד וחומרים נדרשים, כתבי כמויות, לוחות זמנים ועלויות. קבלן שיפוצים מקצועי ינהל את כלל עבודות השיפוץ אל מול בעלי מקצוע, עובדים מקצועיים וקבלני משנה על פי צורך ויהווה מפקח וגורם מוסמך האחראי על איכות העבודה ועמידה בכלל פרטי התכנית.

בירת מדינת ישראל ירושלים מתהדרת במבנים ואתרים עתיקים, בנראות הייחודית לעיר ובניחוח היסטורי, וזאת לצד מבנים מודרניים רבים, המשתלבים זה לצד זה ויוצרים יחד חזות עירונית יוצאת דופן בעלת חותמת ייחודית. קבלני שיפוצים בירושלים חייבים להכיר את האופי המיוחד של העיר, שיטות הבינוי, האבן הירושלמית המפורסמת והחותמת העיצובית, על מנת לסייע בשימור מבנים וותיקים, לצד חידושם.

חשוב לבחור בקבלן שיפוצים בירושלים המספק את כל מעטפת השירותים הנדרשים תחת קורת גג אחת לרבות עבודות חשמל, עבודות אינסטלציה וביוב, ריצוף, עבודות טיוח וצבע, עבודות גבס, טיפול במזגנים, שירות ניסור ביהלום היכרות עם שיטות חימום מתקדמות (חימום בגז, חימום תת רצפתי ושיטות נוספות המאפיינות את ירושלים, עיר המתאפיינת בטמפרטורות נמוכות). בבחירת קבלן שיפוצים חשוב להתרשם מעבודות קודמות שלו ומהמלצות של לקוחות קודמים, הן בתחום נראות העבודה והן בתחום איכות העבודה, עמידותה וטיב השירות.

קבלן שיפוצים מקצועי יסייע גם בחיסכון ושליטה בעלויות, בזכות היכרות וקשרים עם בעלי מקצוע נדרשים בתחומים השונים וספקי חומרים במחירים סיטונאיים.

חברת תדהר אינסטלציה מובילה מער שירותי שיפוצים בירושלים ובסביבה, באמצעות צוות עובדים מקצועי ומנוסה, עבודה עם מיטב החדשנות הטכנולוגית וחומרי האיכות במגוון תחומי השיפוץ וחיבור לבעלי מקצוע מובילים בכלל ענפי השיפוצים. בתדהר אינסטלציה חרטו על דגל החברה אמינות, איכות והוגנות, ככללי ברזל הבאים לידי ביטוי אל מול כל לקוח ובכל פרויקט, מקטן ועד גדול.