שאלות ותשובות

כאן תוכלו להיעזר בתשובות שיוכלו להועיל לכם למצוא פתרון מהיר.

המים בכיור המטבח מחלחלים לאט לעבר הצינור מה עלי לעשות?

חלחול איטי של מים בכיור המטבח או בכל כיור אחר בביתכם או במקום העבודה שלכם, מעיד על סתימה המתקרבת ובאה. הסתימה על פי רוב נגרמת כתוצאה משאריות אוכל אשר חדרו אל תוך הצינור ואין הן יורדות מטה לעבר מערכת הניקוז (ביוב). בשלב ראשון היעזרו בפומה ונסו לשחרר את הסתימה ואם אין זה הצליח לכם, היעזרו בתכשירים השונים אותם ניתן לרכוש בחנויות השונות המוכרות תכשירי ניקיון. אם שתי פעולות אלו לא צלחו והמים עדיין זורמים באיטיות, נסו להיעזר בשרותי אינסטלציה.

אילו פעולות מנע ניתן לבצע כדי לא להגיע למצב בו ישנה סתימה במערכת האינסטלציה?

ישנן מספר פעולות אותן לבצע על מנת למנוע מראש בעיות סתימה בביתכם או במקום עבודתכם. דבר ראשון וחשוב הוא להניח בפתחי הניקוז השונים (לרבות בכיור המטבח והאמבטיה) רשתות המונעות מהלכלוך לחדור אל עבר הצינור ובכך לא יתנקז לכלוך מיותר שיצור את הסתימה. עוד חשוב שלא להשליך אל האסלה שום מוצר פרט לנייר טואלט. (את התחבושות ואת המגבונים השליכו אל הפח). על מנת להימנע מסתימות שנגרמות כתוצאה ישירה מהאבנית במים, יש להתקין מסננים.

כמה עלי לשלם לאינסטלאטור המגיע לטפל בבעיה במערכת האינסטלציה שלי?

המחיר עבור שרותי אינסטלציה נתון לשיקול דעתו של כל אינסטלאטור בפרט בהתאם לבעיה, חומרי הגלם בהם הוא צריך להשתמש לפתרון הבעיה ומורכבות העבודה בהתאם לזמן הנדרש לפתרונה. אם אין אתם בטוחים מהו המחיר, אך אתם יודעים בברור מהי הבעיה ממנה מערכת האינסטלציה שלכם סובלת, הקפידו לבצע מבעוד מועד סקר שוק.

התפוצץ לי צינור בחצות הלילה מה עלי לעשות?

משום שהאינסטלאטורים הרבים מודעים לעובדה שבעיות במערכת עלולות לצוץ גם בשעות לא שגרתיות, רובם מעניקים שרות 24 שעות ביממה, כך שאל לכם להיכנס ללחץ, אלא להתחיל לחפש את בעל המקצוע שעובד בכל שעות היממה ויש רבים כאלו.

המים במקלחת לא זורמים כאשר אני מכוון את הברז למים החמים מדוע?

ישנם מקרים בהם המים הקרים זורמים בעוצמה ואילו המים החמים זורמים בעוצמה נמוכה והסיבה לבעיה יכולה להיות הצטברות אוויר בצנרת ולשם כך יש צורך להיעזר בפורק לחץ שקיים בכל מערכת. ברגע שפורק הלחץ לא תקין יתחילו בעיות זרימת המים , ועל כן יש צורך להזמין אינסטלאטור לתיקון הבעיה.

כיצד מחליפים ברז במטבח או באמבטיה

החלפת ברזים היא משימה פשוטה, אך למי שמבין ויודע מה הוא עושה! בכל מקרה עוד לפני שאתם מתחילים במשימה, עליכם לסגור את כל צינורות המים לרבות השיבר הראשי, על מנת שלא לגרום להצפה. שימו לב כי גם לאחר שסגרתם את השיבר ימשיכו לזרום מים, זאת מהעודפים שנותרו בצינור משימושים קודמים, אל לכם להילחץ מכך.