לקוחות ממליצים

קווי הביוב מיועדים להזרמת מי שפכים מן הצנרת הפרטית אל צנרת אזורית, למוקדי הטמנה וטיפול בשפכים. שימוש ממושך ללא תחזוקה והשלכת חומרים לא מתכלים אל מעברי הצנרת יביאו לאורך הזמן להצטברות של סתימות ביוב, אשר לא יאפשרו מעבר חופשי של מי השפכים ויגרמו להשבת המים והצפות בבתים ובמתקנים פרטיים.

סתימת ביוב ניתנת לחיזוי מראש באמצעות ריחות רעים העולים מפתחי הצנרת והאטה במעבר המים. שאיבת הביוב מתבצעת בהתאם למקור הבעיה, הן מפתחי ביוב ביתיים במידה ומדובר בתקלה ביתית קלה, והן ממתקני ביוב עירוניים וציבוריים.

הדרך המהירה והיעילה ביותר לביצוע שאיבת ביוב היא באמצעות משאית ביובית, משאית הכוללת מערך של כלים ומערכות אינסטלציה, בניהם צינורות יניקה המאפשרים יניקה ושאיבה בעוצמה גבוהה במיוחד של תכולת הביוב, לרבות הגורמים אשר גרמו לסתימה. משאית ביובית כוללת גם מכל מים ענק וצנרת מתאימה להזרמת מים בלחץ גבוה, הן לצורך פתיחת הסתימה ושחרור מוקד הגורמים לה, והן לצורך שטיפה וניקוי של קווי הביוב.

שאיבת ביוב עשויה להידרש גם במקרים בהם ענפים וצמחיה חדרו לצנרת והוסיפו להתפתח בה, והשורשים החזקים נטמעו באזורים בהם הנגישות מוגבלת ועד בלתי אפשרית. באמצעות שאיבה בלחץ גבוה ניתן יהיה לנתק את השורשים ולשחרר אותם מן הצנרת, ולבצע שטיפה משלימה לטיהור וניקוי.

מקרה נוסף בו נדרשת שאיבת ביוב הוא הצטברות שומנים במעבר הצנרת- הן מן המטבח הביתי והן שומנים הקיימים בחומרי הפרפומריה ויוצרים יחד סתימה המגבילה את מעבר המים

שמירה על מעברי ביוב נקיים ופתוחים למעבר מי שפכים היא חשובה במיוחד לצורך המשך מעבר מי שפכים ושמירה על ניקיון, תברואה ותחזוקה נכונה של הצנרת ומערכות האינסטלציה.

חברת תדהר אינסטלציה היא חברה מקצועית, מנוסה ומובילה בתחום הטיפול בצנרת ובביוב, הפועלת למעלה משני עשורים בירושלים ובסביבה. בחברה פועלים שרברבים מומחים ומנוסים, המקפידים על איתור מוקדם של תקלות באמצעות מיטב הטכנולוגיות המובילות בתחום, לרבות אספקת שירותי ביובית למוסדות ולפרטיים, לטיפול, לפתיחת סתימות ולביצוע שטיפות ושאיבות ביוב, על פי צורך.