לקוחות ממליצים

טיפול בנזקי צנרת מתחיל לפני הכל באיתור המיקום המדויק של הכשל, כאשר לרוב מדובר בפגם בצנרת או בחיבורים הגורם לנזילה. גם סדק דקיק במיוחד ונזילה קלה לאורך הזמן יביא לפגיעה בתשתית, להעמקת הסדק ולבעיות רטיבות במבנה. עם זיהוי או חדש לקיום של רטיבות (ריח רע מן הקיר, סימני עובש או פטרת, כתמי רטיבות, רחשי טפטוף) מומלץ לבצע איתור של הנזילה וטיפול מידי למניעת התפשטות הנזק.

בעוד שבעבר איתור נזילה הצריך עבודות הריסה וחדירה לעומק התשתית, טכנולוגיות מתקדמות כיום יצרו מצלמה תרמית לאיתור נזילות, הפועלת בשיטת איתור וזיהוי הפרשי טמפרטורה על גבי הקיר החיצוני ומסייעת באיתור כשלי איטום והצטברות של מים כלואים.

מצלמה תרמית לאיתור נזילות פועלת בשיטת סריקה חיצונית ופשוטה, וניתנת לשימוש וסריקה על גבי קירות, מעבר לחיפויים (קרמיקה ושיש), רצפות ואף בשטחים פתוחים. המצלמה מאתרת את מיקום הנזילה ברמת דיוק גבוהה ומאפשרת פיחה וחדירה לעומק התשתית מנקודה אחת מדויקת, לטיפול מקומי,, מקצועי ויעיל, ללא הרס מיותר ועלויות תיקון ושיפוץ כבדות.

מצלמה תרמית היא מוצר פשוט לתפעול, הנמכרת במחירים שווים לכל נפש (כמה מאות ש"ח, בהתאם לאיכות המצלמה) ומהווה כלי עבודה חשוב לאינסטלטורים מקצועיים. מעבר לטיפול בתקלות ואיתור נזילות במקרים בהם זוהתה רטיבות בקיר, מצלמות תרמיות משמשות גם לצרכי בדק בית, כחלק מבדיקה מקיפה בטרם רכישת נכס, לאיתור בעיות וליקויים קיימים.

בפניה לאינסטלטור לתיקון נזילה עוד בטרם תיאום מועד הגעה כדי לוודא כי ברשותו מצלמה תרמית לאיתור נזילות וכי הוא עובד בטכנולוגיות מתקדמות המונעות הרס מיותר. שיטה זו מפחיתה את עלויות התיקון וחוסכת בעבודות הרס ותיקון מורכבות בבית.

חברת תדהר אינסטלציה עושה שימוש מיטב הטכנולוגיות החדשניות והמתקדמות לטיפול בנזקי צנרת, לרבות אחזקת מצלמות תרמיות מעולות ומתקדמות, בעבור כל צוותי העבודה המקצועיים של החברה. בתדהר אינסטלציה מקפידים על אבחון מקצועי ומדויק של הבעיה, לרבות איתור מיקומה, בטרם תחילת הטיפול, ושלבים עבודת שיפוץ, בינוי, טיוח, צבע וגימור על פי צורך, להותרת החלל נקי, סגור, מסודר ומושלם, גם לאחר הטיפול בבעיה.