לקוחות ממליצים

נזילות בצנרת הביתית לא תמיד יהיו גלויות ובמרבית המקרים יתרחשו בעומק התשתית, בשל נקב זעיר בצנרת הסגורה, ויביאו לנזק מצטבר לאורך זמן. אי טיפול בנזילה בצנרת יביא לרטיבות ולנזק לתשתית, ולהתרחבות מקור הנזילה עד לפיצוץ הצנרת ולנזק רב לצנרת ולבית כולו.

עם זיהוי החשד לנזילה, הבא לידי ביטוי בלחות גבוהה, ריח של טחב וסימני רטיבות על קירות, חשוב להזמין אינסטלטור המומחה באיתור נזילות.

בעוד שבעבר על מנת לאתר נזילה היה איש המקצוע מעריך את מיקומה ומתחיל בהרס הקיר סביב הצנרת עד לאיתור, הטכנולוגיה המתקדמת כיום מאפשרת איתור נזילות פנימיות ברמת דיוק מושלמת באמצעות מצלמות תרמיות ומצלמות אינפרא אדום, הסוקרות את הקיר החיצוני ומצביעות במדויק על נקודת הכשל ממנה יוצאת הנזילה.

מצלמות אלה עובדות בשיטת זיהוי הפרשי טמפרטורות ועל פי ההבדלים מזהים את נקודת הנזילה המדויקת. בזכות הזיהוי המדויק יכול איש המקצוע לבצע חדירה של הקיר אל המיקום המדויק של הבעיה, ולאטום את מקור הנזילה באמצעות חומרים מקדמים ועמידים, באופן שייתן מענה ארוך טווח, וחשוב לא פחות, ללא הריסה של הקיר כולו. פתרון זה מעבר להיותו נוח, מונע את הפיכת הבית כולו לאתר בניה בחיפוש אחר הנזילה, הוא גם זול יותר, שכן הזיהוי והטיפול הנקודתי אינם מצריכים עבודות בינוי, טיוח וצביעה לאחר מכן, למעט נקודת הכניסה.

כאשר עולה החשד לנזילה בבית, חשוב להזמין אינסטלטור המומחה לאיתור וטיפול בנזילות באופן מידי. כבר במעמד השיחה הטלפונית חשוב לשאול את איש המקצוע באילו שיטות הוא עובד ולוודא כי ברשותו מצלמות מתאימות לאיתור נזילות מתקדם, בטכנולוגיית אל-הרס.

חברת תדהר אינסטלציה היא חברה מובילה בירושלים והסביבה, בתחום מתן שירותי אינסטלציה מתקדמים, בניהם שירותי איתור נזילות וזיהוי בעיות בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום. אנו מחזיקים במגוון מצלמות תרמיות ומצלמות אינפרא אדום, בעלות רמת דיוק גבוהה במיוחד, ומסתייעים בהן לאיתור נזילות ותקלות לצורך מתן מענה מקצועי, תוך שמירה על המבנה והתשתית.

תדהר אינסטלציה עומדת לקשות לקוחות פרטיים, מסחריים ומוסדיים, בזמינות גבוהה, שירות מקצועי ואדיבות, 24 שעות ביממה.