לקוחות ממליצים

החיפוש אחר מנעולן במודיעין עשוי להניב מספר תוצאות, אשר יקשו על הלקוח לבחור בעת הצורך. מאחר ומנעולן הוא שירות הנדרש לרוב תחת לחץ זמן ו/או בעת חירום הפרמטר הראשוני בבחירת המנעולן הוא זמינות וזמן הגעה מינימלי ככל הניתן. מסיבה זו מנגנון הסינון הראשוני יהיה ויתור על נותני שירות אשר אינם מאזור מודיעין והסביבה.

שעת הצורך רלוונטית אף היא, שכן תמיד נוח לעבוד עם מנעולן המספק שירותים 24/7, מה שגם בטיח שזהו תחום עיסוקו העיקרי. מנעולן שעובד בשעות הערב בלבד, בשעות הבוקר בלבד או יוצא לפגרה בין 14:00-16:00 עשוי להיות לא רלוונטי בעת הצורך.

פניה אל מנעולן ובחירה בבעל מקצוע מצריכה התייחסות לפרמטרים נוספים, מלבד זמינותו. חשוב לבחור במנעולן מורשה בעל אישור עיסוק מטעם משטרת ישראל. המנעולן זוכה לגישה אל בתים, משרדים, רכבים, חפצים יקרי ערך, חשיפה למידע, אשר מחייב אותו לרמת אמינות גבוהה ללא דופי. אישור המשטרה יבטיח כי מדובר באדם ללא עבר פלילי אשר התחייב לעשות שימוש בכישוריו וידיעותיו לצרכים חוקיים בלבד.

מנעולן מורשה ומנוסה יביא גם ידע רחב: היכרות עם סוגי מנעולים ובריחים, מערכות נעילה אוטומטיות, אימובילייזר, כספות על כל סוגיהן ועוד. הידע המקצועי והניסיון יבטיח לא רק עבודת פריצה מהירה ונקיה, כי אם גם עבודה בטוחה אשר תבוצע בצורה נקיה מבלי לפגוע ברכב, במשקוף, בדלת או בכל קונסטרוקציה קיימת.

מנעולן מספק לצד עבודות הפריצה במקרה הצורך גם מתן פתרונות חלופיים למנעול שנפרץ, החלפת מנעולים, שכפול מפתחות, שדרוג מערכות נעילה ואבטחה והתקנתם בפועל. יש לבחור במנעולן אשר מכיר את כלל הפתרונות החדשניים הקיימים בשוק, עובד עם ספקים בעלי מוניטין ומוצרי איכות ומבצע עבודת התקנה נקיה ופתרונות בטיחותיים בצורה מלאה.

נועם המנעולן הוא מנעולן במודיעין, ירושלים והסביבה, המציג מעל עשור של ניסיון, לימודים מקצועיים והתנסות מעשית בניו יורק ובישראל, אישור מטעם משטרת ישראל ותעודת מנעולן מוסמך, ובעיקר אמינות, מקצועיות והוגנות שאין שניה לה. נועם מספק שירותי פריצת מנעולים לבית, למשרד, לרכב, לכספות, ושירותי החלפה, התקנה ושדרוג פתרונות נעילה ברמה הגבוהה ביותר.