בחיפוש אחר אינסטלטור, עושה חיל השיטה הישנה והטובה הקרויה מפה לאוזן, כאשר שיטה זו התרחבה מעבר לשיח החופשי, להמלצות ברשתות החברתיות ולשיקול הדעת של מנועי החיפוש, המעניקים במה לעסקים ואתרים המספקים ערך מוסף.

בבחירה של אינסטלטור חשוב כמובן לקבל המלצות, אולם חשוב לא פחות לתת את הדעת על מספר פרמטרים חשובים:

זמינות- חשוב לבחור באינסטלטור זמין הנותן שירות בכל שעות היממה, וזאת על מנת להבטיח כי בכל מקרה של תקלה חוזרת, פיצוץ בצנרת או בעיה המצריכה טיפול מידי האינסטלטור יהיה זמין ויספק מענה. גם כאשר התקלה אינה נראית דחופה לטיפול חשוב לדעת כי בעיות מינוריות בצנרת סופן להתרחב ודחיית הטיפול עלולה להביא להעצמת הבעיה וטיפול מורכב ויקר יותר.

מקצועיות- רבים בעלי המקצוע המספקים שירותי שיפוץ ותחזוקה כלליים, וכוללים בין שירותיהם ם שירותי אינסטלציה בניהם פתיחת סתימות, התקנת ברזים וכיורים, טיפול בנזילות וכדומה. חשוב לדעת כי גם בתקלות אינסטלציה פשוטות לכאורה ישנה חשיבות לשירות מקצועי של אינסטלטור מנוסה, וזאת על מנת להבטיח טיפול מלא ומקצועי בתקלה ובצורך והתאמה לתשתית האינסטלציה הקיימת (פתיחת סתימה או תיקון נזילה בצנרת ישנה ובעלת נטייה לסדקים עשויה להחמיר את הנזק ולהביא לפגיעה בצנרת ללא היכרות מוקדמת ופתיחה בכלים מתאימים ועדינים). נוסף לזאת, אינסטלטור מקצועי לא רק יטפל בבעיה האמורה, אם כי גם יזהה את מקורה וימליץ על טיפול מונע בעתיד מפני תקלות דומות.

טכנולוגיה מתקדמת- הטכנולוגיה המתקדמת לא פסחה על פני תחום האינסטלציה, כאשר מוצרים מתקדמים כמו רובוטים זעירים המוחדרים לצנרת לצורך טיפול בבעיות שונות, משאיות ביובית מאובזרות ומצמות תרמיות לצד מצלמות אינפרא אדום, מאפשרים איתור בעיות, נזילות וסתימות בעומק הצנרת והתשתית, ללא הרס מיותר.

הוגנות- חשוב לעבוד אל מול בעל מקצוע הוגן וישר, המספק תמורה מלאה למחיר, וגובה מחיר הוגן ביחס לאופי העבודה.

חברת תדהר אינסטלציה המובילה בתחום הטיפול במערכות מים וביוב בירושלים ובסביבה חרטה על דגלה עקרונות אלה לצד עקרונות נוספים, הבאים כולם לשרת את קהל לקוחות החברה על הצד הטוב ביותר, מזה עשרים שנים.