צור קשר
שם:
נייד:
דוא"ל:
הודעה:
אחד ועוד שבע
מבצעים

ברוכים הבאים לתדהר אינסטלציה

מבצע 10% לכל המגיעים דרך האתר

ברגע ההתקשרות נא לציין בבקשה

שהגעתם דרך האתר על מנת לממש את המבצע תודה.


ברוכים הבאים לתדהר אינסטלציה

מבצע 10% לכל המגיעים דרך האתר

ברגע ההתקשרות נא לציין בבקשה

שהגעתם דרך האתר על מנת לממש את המבצע תודה.


סקר

דף הבית » תיקון צנרת מים

תיקון צנרת מים בירושלים - תדהר אינסטלציה נייד : 050-5275451 שיחת חינם : 1800-21-21-203

מי מאתנו לא נאלץ להזמין אינסטלטור לשם פתיחת סתימה באמבטיה, או לשם תיקון פיצוץ בצנרת. הצינורות הם הבסיס לתשתית האינסטלציה של כל בית ומבנה בישראל, יש צינורות המובילים מי ביוב אל מערכת הביוב, ויש צינורות המובילים מים נקיים לבית או לכל מבנה אחר למטרות שתייה, או לשימושים אחרים כמו ניקיון, אמבטיה, כביסה, וכו'.

הצינורות שמובילים מים לשימוש ביתי, או אלו שמובילים את מי הביוב, יכולים להיות עשויים מחומרים שונים כמו מתכת, נחושת, ופלסטיק, לכל אחד מהחומרים יש את היתרונות והחסרונות שלו, אבל מה שבטוח הוא שאף אחד מהחומרים אינו עמיד וחסין מפני כל תקלה או נזק, ובמשך השנים, הצינורות מתיישנים ועוברים עליהם תהליכים פיזיים כמו קורוזיה, אבנית, חלודה ועוד, דבר שגורם לתקלות שונות כמו פיצוץ בצנרת, נזילות מהצנרת, ועוד.


יש להבדיל בין שתי תקלות נפוצות שמתרחשות בצינורות השונים בבית:

תיקון צנרת

1. נזק שהוא גלוי וניתן לראות אותו –דוגמה לכך היא פיצוץ בצינור הגלוי שמוביל מים לניאגרה, או בצינור הגלוי הנמצא בגינה.


2. נזק שהוא חבוי ונמצא מתחת לרצפות או מאחורי הקירות- דוגמה לכך היא פיצוץ בצינור הנמצא מאחורי אחד הקירות באמבטיה, פיצוץ כזה לא ישאר חבוי לאורך זמן משום שהצטברות של מים יוצרת לאחר תקופה מסוימת כתמים על הקיר.


איש המקצוע שיודע בדיוק מה יש לעשות בכל תקלה בצנרת המים, הוא האינסטלאטור המקצועי והמיומן שיש לו ניסיון רב בכל מה שקשור לפתרון תקלות שונות בצינורות המים השונים. רק אינסטלטור שהוא מקצועי ומוסמך יהיה לו את הידע והציוד הדרוש לתיקון הצינור הפגום.


חשוב לציין שבשנים האחרונות התפתח ציוד חדיש ומתקדם כמו מצלמות טרמיות, שיכול לסייע לאינסטלאטור במהלך העבודה, הציוד הנ"ל מאפשר לאינסטלאטור למצוא באופן מדויק ומהיר את האזור הפגום בצינור, וכך יכול האינסטלאטור להימנע מהרס קירות ומלכלוך ומיותר.


אז בפעם הבאה שתחזרו הביתה ותמצאו שיטפון פתאומי בבית, או שאולי תגלו כתם רטוב באחד הקירות, אל תהססו לקרוא לאינסטלאטור מוסמך ומקצועי, שיבוא עם הציוד הטוב ביותר, ועם הניסיון המקצועי שיש לו, וידע לפתור את הבעיה בצנרת במהירות ובמקצועיות, וזכרו שאם תזמינו אינסטלטור חאפר וחובבני אתם עלולים לשלם על כך ביוקר בעתיד.


אז אם אתה זקוק לתיקון מהיר ולמחירים הוגנים פנו אלינו לתדהר אינסטלציה נשמח לשרת במהרה.