צור קשר
שם:
נייד:
דוא"ל:
הודעה:
אחד ועוד תשע
מבצעים

ברוכים הבאים לתדהר אינסטלציה

מבצע 10% לכל המגיעים דרך האתר

ברגע ההתקשרות נא לציין בבקשה

שהגעתם דרך האתר על מנת לממש את המבצע תודה.


ברוכים הבאים לתדהר אינסטלציה

מבצע 10% לכל המגיעים דרך האתר

ברגע ההתקשרות נא לציין בבקשה

שהגעתם דרך האתר על מנת לממש את המבצע תודה.


סקר

דף הבית » תיקון דודי שמש

תיקון דודי שמש בירושלים - נייד : 050-5275451 שיחת חינם : 1800-21-21-203


תדהר אינסטלציה מבצעת שירותי תיקונים מזה עשור ונחשבת לאחת החברות המקצועיות כיום בענף האינסטלטורים כל השירותים שלנו מתצבעים תחת ליווי אישי ופיקוח על ידי מנהל עבודה, כל העובדים הם בעלי ניסיון מקצועי, מאחורינו עשרות לקוחות מרוצים.

תדהר אינסטלציה


שירות אדיב ברמה גבוהה וביצוע עבודות בהתאם לצרכי של כל לקוח, עבודה בסטנטרדים גבוהים והתאמה בלוחות זמנים בנוסף אנו משתמשים במכשור וכלים הכי חדשנים בשוק.


החברה עם השנים רכשה ניסיון רב בתחומים רבים בתחום האינסטלציה ומעניקה ללקוחות מעטפת של עבודות כלליות.


האם שוב הדלקת את הדוד ועדיין היתה לך מקלחת קרה? אינך מבינה כיצד המים פושרים למרות השמש החזקה? האם בכל פעם שהינך מדליק את הדוד מתרחש קצר? יתכן והגיע הזמן לתקן את דוד השמש...


דודי שמש משמשים לחימום המים באמצעות אנרגיה סולארית, דרך קליטת קרני השמש, וכך חוסכים את הצורך בחשמל. מאז שנת 1976, בעקבות "משבר האנרגיה", החוק בישראל מחייב התקנת דוד שמש לכל דירה. את הדוד מקבלים לרוב עם אחריות לכמה שנים. במקרה בו מתרחשת תקלה בדוד בתוך שנות האחריות, אין צורך לחשוב פעמיים, וכדאי להזמין טכנאי שיטפל בדרוש תיקון.


כאשר פגה תקופת האחריות, כדאי לבדוק דבר ראשון מהו הגורם הבעייתי, והאם נוכל לתקן את הדוד בעצמנו. לא פעם נגלה שאנו יוצרים עומס יתר בשימוש בחשמל, וזוהי הסיבה לקצר. כדי לבדוק זאת, רצוי לכבות או לנתק את שאר מכשירי החשמל בבית, ואז להדליק את הדוד. כאשר הבעיה היא בדוד עצמו, לדוגמה, כשקיימת רטיבות, ניתוק המכשירים לא יסייע.


לא כל תקלה בדוד השמש מצריכה השקעה כספית של החלפת הדוד בחדש. ניתן כמה דוגמאות לתקלות אלו.


תרמוסטט שבור- התרמוסטט הינו אחראי על הגבלת עוצמת חימום המים כאשר הם מגיעים לטמפרטורה מסויימת. כאשר מתרחשות תקלות הפוגעות בגוף החימום או בתרמוסטט, הפתרון יהיה להחליפם בחדש.


הסרת אבנית- כאשר המים מתחממים גוף החימום צובר אבנית. כאשר קיימת כמות גדולה של אבנית, תנועת המים בדוד עלולה להיות מוגבלת, וכך המים לא מתחממים באופן אחיד. כמו כן, אבנית וחלודה עשויים להביא לסתימה בצנרת הדוד. יש לדאוג להסיר את האבנית באמצעות חומרים מיוחדים המיועדים לכך, או לשכור בעל מקצוע לשם כך.


נזילת מים- עם התיישנות הדוד ושחיקתו מים עשויים לנזול ממנו. נזילת מים עשויה להיגרם גם כאשר החלק הסוגר את הדוד לא סגור לגמרי, או שאינו עוד מסוגל לאטום את הדוד כפי שצריך. במקרה זה, יש להחליף את החלק הסוגר בחדש.


קולט מאובך- קולט השמש צובר אבק עם הזמן, וכתוצאה מכך המים אינם מתחממים עד לטמפרטורה הרצויה. ניקוי יסודי של הקולט עשוי להביא סוף לתופעת המים הפושרים והקרים.


זרם מים חלש- יכול להיגרם מהתקנה לא טובה של הדוד: על מיכל המים להיות גבוה יותר מקולט השמש.


בכל מקרה בו יש צורך בהחלפת חלקים, יש לשים לב שהחלקים החדשים מתאימים לדוד הספציפי ומיועדים עבורו. בבחירת בעל מקצוע, יש להזמין אדם אמין, מנוסה ובעיקר- מקצועי.

תיקון דוד שמש החלפת דוד שמש


צור עימנו קשר לייעוץ חינם והצעת מחיר