צור קשר
שם:
נייד:
דוא"ל:
הודעה:
שלוש ועוד שלוש
מבצעים

ברוכים הבאים לתדהר אינסטלציה

מבצע 10% לכל המגיעים דרך האתר

ברגע ההתקשרות נא לציין בבקשה

שהגעתם דרך האתר על מנת לממש את המבצע תודה.


ברוכים הבאים לתדהר אינסטלציה

מבצע 10% לכל המגיעים דרך האתר

ברגע ההתקשרות נא לציין בבקשה

שהגעתם דרך האתר על מנת לממש את המבצע תודה.


סקר

דף הבית » שיפוצים בירושלים

שיפוצים בירושלים - נייד : 050-5275451 שיחת חינם : 1800-21-21-203


שיפוצים מתרחשים כל הזמן. השיפוץ יכול להיות נקודתי ובמיקום ספציפי במבנה, או שיפוץ בית קומפלט, הכולל שיפוץ של על הבית על כל חדריו. שיפוץ שכזה מתאים לדירות מיושנות המצריכות עבודות תשתית ושיפוצים נרחבים, או כאשר קונים דירה ורוצים לרענן אותה באמצעות חידושים ועיצובים.


מעצם היותה של ירושלים מקום עירוני, בנייה אקולוגית איננה תמיד אופציה. למרות זאת, קבלנים נוטים בשנים האחרונות לנסות להכניס אלמנטים של בניה ירוקה. מטרתם הינה גם הפחתת הוצאות הלקוח, וגם ניסיון למזער את הפגיעה הסביבתית. בניה ירוקה, לאלו שלא מכירים את המושג, הינה בנייה השואפת לשלב בין צריכה מתאימה ובין בניה נכונה, במיוחד בכל הנוגע לניסור בטון. במהלך הבנייה, משתמשים בחומרים שאינם מסרטנים או רעילים וכן בחומרים טבעיים הידידותיים לסביבה והמתמזגים עימה כמה שניתן. בנוסף, משתמשים בחומרים מבודדים. כך, פוחת הצורך לקרר או לחמם את המבנה. בנייה אקולוגית מנצלת את המשאבים הטבעיים, חוסכת באנרגיה, ותורמת לאיכות הסביבה.


ישנם כמה דברים חשובים שכדאי לברר לפני שמסכמים

עם קבלן על עריכת השיפוצים. שיפוץ דירה


חומרי בניה- יש לסכם מראש מה תהיה איכות החומרים שישמשו לעריכת השיפוצים, כדי שלא תהינה הפתעות בלתי נעימות בהמשך. למרות שאיכות תכופות באה יד ביד עם מחיר יקר יותר, בטווח הארוך ההשקעה עשויה להתברר ככדאית. לדוגמה, צבע זול שיתקלף מהר וידרוש צביעה נוספת, איננו חסכוני. בכל מקרה, על חומרי הבניה להיות בעלי תו תקן.


הקבלן המבצע- בבחירת הקבלן חפשו המלצות מלקוחות או ממכרים, ולכו לראות בעצמכם את העבודות שביצע. על הקבלן להיות מנוסה בעבודה אותה הינכם מבקשים, מהימן ומקצועי. אינכם רוצים למצוא עצמכם מרומים או להיווכח שהעבודה חובבנית. אם תשקיעו בבירורים, תחסכו לעצמכם כאב לב העלול להיגרם במקרה בו מתרחשים פגמים או טעויות בעבודות השיפוצים, והקבלן איננו לוקח אחריות על כך.


נוכחות הקבלן במקום העבודה חשובה ביותר. במקרה בו יש לקבלן כמה פרויקטים באותה התקופה, הוא עשוי לשלוח קבלן משנה לפקח על הנעשה. אם זהו המצב, תרצו לדעת על כך מראש כדי שתהיה לכם יכולת בחירה בעניין.


אחריות- חשוב לסכם מראש עם הקבלן על אחריות שייקח על עצמו על טיב העבודה וכן לביצוע תיקונים לתקופה מסויימת לאחר גמר העבודה. כמו כן, יש לקבוע לפני תחילת העבודה שהקבלן יכסה כל נזק עקיף שעבודות השיפוצים גרמו, לדוגמה, פגיעה בצינור מים בזמן עבודה בגינה.


ניקיון- סכמו שהקבלן ינקה באופן יסודי את הבית ולפנות את כל פסולת הבניה.


זכרו- חשיבה מראש על כל הנקודות הקטנות תחסוך בעיות בהמשך.


צור עימנו קשר לייעוץ חינם ולהצעת מחיר