צור קשר
שם:
נייד:
דוא"ל:
הודעה:
אחד ועוד תשע
מבצעים

ברוכים הבאים לתדהר אינסטלציה

מבצע 10% לכל המגיעים דרך האתר

ברגע ההתקשרות נא לציין בבקשה

שהגעתם דרך האתר על מנת לממש את המבצע תודה.


ברוכים הבאים לתדהר אינסטלציה

מבצע 10% לכל המגיעים דרך האתר

ברגע ההתקשרות נא לציין בבקשה

שהגעתם דרך האתר על מנת לממש את המבצע תודה.


סקר

דף הבית » שאיבת ביוב

שאיבת ביוב בירושלים - נייד : 050-5275451 שיחת חינם : 1800-21-21-203

שאיבת ביוב

שאיבת ביוב הינה צורך מודרני. בעבר נפוץ היה להשתמש בתעלות פתוחות, בנהרות ובנחלים. מערכת הביוב המודרנית באה כדי לפתור את בעיית המפגעים האקולוגיים והתברואתיים שנוצרו. כיוון שצינורותיה ומובילי המים שלה סגורים, אין גישה ישירה אל מערכת הביוב. סתימות ביוב עלולות להתרחש כתוצאה משחיקת הנוזל שבצנרת וכן מהצטברות פסולת.

במקרים אלו המערכת אינה יכולה עוד לפעול, וגורמת לאי נעימות רבה, שלא לדבר על המפגע התברואתי.


משאית גדולה המכונה "ביובית" מבצעת את שאיבת הביוב. צוות הביובית כולל את קבלן הביוב וכן פועל, והם המחברים ומתאימים אל פתח הביוב את פתח המשאבה. למשאית מערכת השואבת באמצעות של לחצי מים ואוויר כעשרים אלף ליטר נוזלים ופסולת תוך דקה לתוך מיכלית גדולה במיוחד, היכולה להחזיק בתוכה כמויות אדירות של נוזלים, פסולת ולכלוך. תוך כדי פעולת השאיבה, הביובית גם שוטפת את צינורות הביוב. שאיבת הביוב הינה אפקטיבית, ולאחר סיום פעולת הביובית, הסתימה פתוחה לגמרי, והביוב נקי.


משאית הביובית איננה האמצעי היחיד המשמש למטרה זו. טכנולוגיות שאיבת ביוב כוללות גם שימוש בחומרים מאכלים, שטיפה בלחץ מים גבוה, רובוט ניקוי, ועוד. שאיבת ביוב יסודית תמנע הישנות של הסתימות בתכיפות, ולרוב תפחית את התרחשותן לאחת לכמה שנים.


כאשר יש צורך ביתי בשאיבת ביוב, חברת אינסטלציה המתמחה בכך תבצע את העבודה. גם אם תפנו לאינסטלאטור פרטי, מצוי שהוא יפנה אתכם לחברת אינסטלציה. ממכם הוא יגבה דמי ביקור בית, ומהם דמי תיווך על כך. על כן, כדי לחסוך בעלויות מיותרות, מומלץ לפנות ישירות לחברה עצמה.


בבירור על חברת אינסטלציה, חשוב לחפש קבלן מקצועי והמנוסה בעבודה זו. עליו להכיר את כלי המלאכה המתאימים ביותר, להתמצא בסיכונים המקצועיים, ולהתאים את עצמו לצרכיו של הלקוח. כולנו מעדיפים לשלם מחיר זול יותר, אך אין תחליף לעבודה איכותית ומקצועית.


מפעלים כימיים, תעשיות הכריה, חברות קוסמטיקה ותעשיות מתקדמות אחרות משתמשות תכופות בשירותי שאיבת ביוב. הסיבה לכך היא השימוש הרב שהם עושים בניקוי, סינון וקירור המוצרים שלהם דרך תמיסות כימיות שונות, שמנים או מים. כתוצאה משימוש נרחב בחומרים אלו, מצטברים חומרים מאכלים, סתימות בצנרת וכן משקעי בוצה. אלו דורשים שאיבת ביוב ללא הפסקה כדי שלא להגיע למצב בו המפעל איננו יכול לעבוד עקב תקלה במערכת הביוב.


מעניין לציין, שבמדינות העולם מצוי שככל שתשתיות הביוב מפותחות יותר, כך גם מפותחת בה טכנולוגיית שאיבת ביוב למקרים של תקלות.

צור עימנו קשר לייעוץ חינם והצעת מחיר