צור קשר
שם:
נייד:
דוא"ל:
הודעה:
שש ועוד חמש
מבצעים

ברוכים הבאים לתדהר אינסטלציה

מבצע 10% לכל המגיעים דרך האתר

ברגע ההתקשרות נא לציין בבקשה

שהגעתם דרך האתר על מנת לממש את המבצע תודה.


ברוכים הבאים לתדהר אינסטלציה

מבצע 10% לכל המגיעים דרך האתר

ברגע ההתקשרות נא לציין בבקשה

שהגעתם דרך האתר על מנת לממש את המבצע תודה.


סקר

דף הבית » פתיחת סתימות ירושלים

פתיחת סתימות ירושלים - חייגו 050-5275451


באמצע שטיפת הכלים המים החלו להיאגר בכיור ולא לחלחל אל חור הניקוז? התחלתם להתקלח וגילתם כי המים מכסים את כפות הרגליים שלכם? המים באסלה לא זורמים במהירות הרצויה אל עבר הביוב או במקרים קיצוניים יותר הם זולגים מהאסלה אל עבר הרצפה? זה הזמן לקרוא לאינסטלאטור ולטפל בבעיה ממנה אתם סובלים.

פתיחת סתימה במטבח

סתימות הן תמיד בעייתיות עבור בעל הנכס ולעיתים חוסר האונים גורם לתסכול רב אך עוד לפני שאתם מאבדים תקווה, קראו מאמר זה ונסו לבצע את הפעולות הבאות. פעמים רבות תצליחו לפתוח את הסתימה עוד לפני שתקראו לאינסטלאטור מה שיחסוך לכם לא כסף. אין זה משנה היכן אתם מתגוררים כל עוד לא הצלחתם לשחרר את הסתימה בעצמכם, הינכם יכולים לקרוא לאינסטלטור לשם פתיחת סתימות.


השלבים לפתרון הבעיה


עוד לפני שהגעתם למצב בו קיימות סתימות בביתכם, יש דרך להימנע מהן על ידי מספר פעולות הכרחיות, אותן כדאי להכניס לשגרת חייכם. פדים ומגבונים – לעולם אל לכם להשליך פדים או מגבונים אל האסלה משום שזה הגורם העיקרי לסתימות בביתכם ולעיתים בבניין כולו. הציבו פח בשירותים שם זרקו את כל הפסולת שאינה נייר טואלט.


הציבו בכל חור ניקוז רשת אשר תחסום משאריות המזון והלכלוך הגדול לחדור אל הצנרת ותאפשר רק למים לזרום אל הצנרת. התקינו סנן מים על מנת למנוע מהאבנית להצטבר בצינורות. כידוע האבנית היא מרכיב מהותי במים הזורמים בישראל ובאותה נשימה האבנית גורמת לסתימות ועל מנת להימנע מסתימות אלו, יש להתקין סנן.


אם למרות כל פעולות המנע נתקלתם בסתימה ואתם זקוקים לבצע פתיחת סתימות ירושלים, הינכם לא מחויבים להתקשר ישירות אל אינסטלאטור, אלא יש באפשרותכם לבצע את הפעולות הבאות, ורק במידה ולא נפתרה הבעיה, הינכם יכולים להזמין אינסטלאטור.


פומפה – מכירים או זוכרים את הפומפה מהבית של סבתא וסבא? כן, זה עדיין עוזר לפתרון הבעיה. אם המים מחלחלים באיטיות אל עבר הצינור ומצטברים בכיור או במקלחת היעזרו בפומפה ושחררו את הסתימה בכוחות עצמכם. שימו לב כי אם הסתימה היא חזקה הפומפה לא תצליח בהכרח לשחרר אותה ועל כן המשיכו אל הפתרון האופציונאלי הבא.


תכשיר לשחרור סתימה – ברשתות השיווק מוכרים תכשירים שונים לשחרור סתימה בהם אתם יכולים להיעזר. על פי רוב את התכשיר תשפכו אל חור הניקוז, תמתינו בין 10 דקות לחצי שעה ואם הסתימה לא חזקה במיוחד זה אמור לעזור. שימו לב כי לפני השימוש בתכשיר אתם קוראים את כל הוראות היצרן מבלי לדלג על אף אות משום שלעיתים התכשיר אינו מתאים לשימושכם האישי ושימוש לא בהתאם להוראות יכול לגרום לנזק גדול יותר מתועלת. לאחר ששפכתם את החומר הינכם יכולים להשתמש גם בפומפה במקביל.


כאמור אם לא הצלחתם לשחרר את הסתימה בעצמכם, זה הזמן לצלצל לאינסטלטור מקצועי שישחרר אותה עבורכם.