צור קשר
שם:
נייד:
דוא"ל:
הודעה:
שש ועוד אחד
מבצעים

ברוכים הבאים לתדהר אינסטלציה

מבצע 10% לכל המגיעים דרך האתר

ברגע ההתקשרות נא לציין בבקשה

שהגעתם דרך האתר על מנת לממש את המבצע תודה.


ברוכים הבאים לתדהר אינסטלציה

מבצע 10% לכל המגיעים דרך האתר

ברגע ההתקשרות נא לציין בבקשה

שהגעתם דרך האתר על מנת לממש את המבצע תודה.


סקר

דף הבית » מאמרים » מנעולן בתל אביב

פורץ מנעולים

איבדתם את צרור המפתחות שלכם?

תקועים בתוך או מחוץ לבית?

זקוקים לפורץ מנעולים מנוסה?

ובכן, קריאה לפורץ מנעולים איננה עניין של מה בכך. תחשבו על זה לרגע, הכניסה לביתכם כלומר הדלת היא החוצץ העיקרי ביניכם לבין העולם שם בחוץ ולכן כאשר אתם זקוקים לפורץ מנעולים מכל סיבה שהיא, עליכם לבחור בבעל מקצוע אמין מהשורה הראשונה שכן מדובר נטו בבטיחות ובבטחון האישי שלכם. לא רק שקריאה לפורץ מנעולים שאינו פועל בתחום ומנסה לנצל את הסיטואציה בה אתם נמצאים יכולה להיות מסוכנת, אלא גם כל פעולה שמתבצעת בחוסר דיוק, יכולה להרוס בשניות את הדלת, את המנעול או את הצילינדר ולעלות לכם סכום לא מבוטל של תיקון או החלפה. לכן אנו ממליצים לכם לבחור פורץ מנעולים בתל אביב מנוסה, שעובד בתחום, מכיר אותו ויוכל לעזור לכם בזמן קצר יחסית.

אז איך בוחרים פורץ מנעולים?

  1. ניסיון - אם אתם לא מכירים פורץ מנעולים שעובד באזור המגורים שלכם, נסו להתייעץ עם אחד השכנים וגם אם זה לא הולך, נסו פורץ מנעולים מומלץ דרך האינטרנט. לפני שאתם קוראים לפורץ המנעולים שמצאתם דרך אתר של בעלי מקצוע באינטרנט, שאלו אותו כמה שאלות שיעידו על ניסיונו ועל מקצועיותו בתחום - כמו למשל כמה שנים אתה עובד בתחום, האם יש לך תעודת אמינות מטעם המשטרה, מה המחיר שאתה גובה עבור פריצת מנעול ושאלות בסגנון הזה. לפי הטון של האדם שמדבר אתכם ולפי התשובות שיענה לכם, תוכלו להבין עם מדובר בבעל מקצוע או עם מישהו שמנסה לנצל את המצב שלכם ולקחת מכם כסף בלי באמת לעזור עד הסוף.

  2. זמינות - בחרו באדם שיהיה זמין עבורכם בשעות הקרובות. מדובר במקצוע מבוקש מאוד ולכן אין סיבה שתחכו ימים שלמים כמו שאתם מחכים לטכנאי למזגן למשל.

  3. אחריות - במידה ואתם צריכים להחליף את הדלת או את הצילינדר הישן בחדש, וודאו שאתם מקבלים אחריות על העבודה ועל המוצר.

גם המחיר הוא פקטור חשוב בכל מה שקשור לפורצי מנעולים. אם יש לכם זמן, תמיד עדיף להשוות בין שניים או שלושה בעלי מקצוע ורק אז להחליט.