צור קשר
שם:
נייד:
דוא"ל:
הודעה:
ארבע ועוד תשע
מבצעים

ברוכים הבאים לתדהר אינסטלציה

מבצע 10% לכל המגיעים דרך האתר

ברגע ההתקשרות נא לציין בבקשה

שהגעתם דרך האתר על מנת לממש את המבצע תודה.


ברוכים הבאים לתדהר אינסטלציה

מבצע 10% לכל המגיעים דרך האתר

ברגע ההתקשרות נא לציין בבקשה

שהגעתם דרך האתר על מנת לממש את המבצע תודה.


סקר

דף הבית » החלפת צנרת בירושלים

החלפת צנרת בירושלים - חייגו 050-5275451


החלפת צנרת על פי רוב מתבצעת בעקבות פיצוצים שונים בצנרת בחלקים שונים. הרכבת צנרת יכולה להתבצע במהלך שיפוץ הדירה בכלל, או במהלך שיפוץ חדר האמבטיה בפרט. עוד סיבות בשלן הופכים את הריצוף ומחליפים צנרת היא במעמד פיצוץ נקודתי בצנרת שאינו מאפשר דחייה.


החלפת צנרת בירושלים אינה מאפשרת לכל אדם לבצע זאת, אלא רק לבעל מקצוע מיומן ומקצועי אשר מכיר את העבודה על בוריה משום שעבודה זו מורכבת ודורשת ידע מוקדם.


תהליך העבודה דורש מבעל המקצוע דהיינו מהאינסטלאטור, לבחור את סוג הצנרת הנכון בהתאם לדרישות, לאתר את מקור הנזילה, ולבצע את ההחלפה במקצועיות כך שהמערכת תהיה תקינה לאורך זמן.


כיצד מאתר האינסטלאטור נזילות תיקון והחלפת צנרת


עוד לפני שהאינסטלאטור מרים את כל המרצפות בבית או בבית העסק, עליו לאתר את הנקודות בהן קיימת נזילה. לעיתים נזילה נקודתית אינה דורשת מבעל המקצוע להחליף את כל הצנרת, אלא יכול הוא להסתפק בהחלפה של חלקים ספציפיים בצנרת, אותם חלקים בהם אכן יש נזילה.


הנזילות יכולות להיגרם ממספר סיבות, בין אם זה חיבור לא נכון ומקצועי של חלקי הצנרת, או בשל חור שנגרם מסיבות מגוונות בצינור, צינור ישן וחלוד ועוד. בכל מקרה של חיבור לא נכון של הצנרת, פתרון הבעיה הוא פשוט - חיבור נכון להעלמת הנזילה ואילו במקרים של חור בצנרת ניתן לסתום חור או לחילופין להחליף את חלקו הפגום של הצינור. אם התקבלה ההחלטה לסתום את הצינור יש לשים לב כי הוא תקין וכי בטווח הקצר והארוך לא עתידים להופיע סדקים נוספים בחלקים שונים של הצינור. במידה ובעל המקצוע מיומן ומקצועי דיו, אזי החלטתו תהיו מקצועית.


את הנזילה מאבחנים האינסטלאטורים באמצעות כלים מתקדמים, באמצעותם ניתן אף להגיע אל חור הביוב ולהביט בבעיה באמצעות מצלמה. המצלמה אשר מחדירים פנימה, מעבירה תמונה אל מוניטור וכך ניתן לראות בבירור את תפקוד מערכת האינסטלציה ורק לאחר איתור הבעיה יש להרים את הריצוף ולתקן את הבעיה.


סוגים שונים של צינורות


הצינורות המוצעים למכירה ברשתות השיווק הם רבים ומגוונים לרבות צנרת מסוג SP , פסקגול , פולי רול, מוטיגול ועוד. צנרת האלומיניום היא הצנרת העמידה ביותר בפני נזקים, צנרת פלסטיק מונעת הצטברות אבנית, צנרת פוליאתילן עמידה בפני לחץ מים גבוה וטמפרטורה גבוהה וכן הלאה. בחירת הצנרת אותה נכון להתאים לכם תלויה בגורמים ומשתנים רבים ועל כן בחירת האינסטלטור היא חשובה מאין כמותה. אם הבחירה בצנרת אינה תואמת את הצרכים שלכם ואת המשתנים התלויים והבלתי תלויים, אין היא תחזיק מעמד והנזק העתידי יכול להיות גדול. צנרת SP הינה צנרת עמידה וחזקה מאוד ועל כן רבים בוחרים להתקין אותה בביתם אך יש לזכור כי אין זה הפתרון היחיד בו ניתן לנקוט בבואכם להחליף את הצנרת בביתכם.