צור קשר
שם:
נייד:
דוא"ל:
הודעה:
חמש ועוד תשע
מבצעים

ברוכים הבאים לתדהר אינסטלציה

מבצע 10% לכל המגיעים דרך האתר

ברגע ההתקשרות נא לציין בבקשה

שהגעתם דרך האתר על מנת לממש את המבצע תודה.


ברוכים הבאים לתדהר אינסטלציה

מבצע 10% לכל המגיעים דרך האתר

ברגע ההתקשרות נא לציין בבקשה

שהגעתם דרך האתר על מנת לממש את המבצע תודה.


סקר

דף הבית » איתור נזילות בירושלים

איתור נזילות בירושלים - חייגו 050-5275451


נזילות הן תופעה שאינה מבורכת בקרב אף אדם, בין אם זהו בעל דירה שסובל מטפטופים ונזילת מים ובין אם אלו הם השכנים אשר נזילה מקומה מעל פוגעת גם בהם. נזילות שאינן מתוקנות בזמן, עלולות לגרום לנזק רב לרצפת הבית, לקירות ובמקביל לתקרת השכנים אם יש כאלו.


האופציות לאתר נזילות הן רבות ומגוונות וכל אינסטלאטור מבצע את איתור הנזילות באמצעות הכלים העומדים לרשותו. בעידן הנוכחי ישנם כלים רבים באמצעותם ניתן לאתר את הנזילות כשהמתקדמים בהם הם איתור הנזילות באמצעות צילום תרמי.


עוד מאופיין העידן הנוכחי בעליית מחירים משמעותית של מחירי המים ועל כן גם אם אין אתם מזהים או חושדים שקיימת נזילה חשוב לבצע את הבדיקה משום שכך תוכלו לחסוך כסף רב במידה ואכן קיימת נזילה.


בדיקה בסיסית של נזילה תיקון נזילה והחלפת ברז ראשי


אם אין אתם מודעים לנזילה בביתכם, אך הינכם רוצים לוודא זאת בכל מקרה, הינכם יכולים לבצע איתור נזילות בירושלים בדרכים הבאות. בדיקה של כל כלי ההדחה בביתכם מהם דולפים מים בכל דרך. בהמשך יש לבדוק האם קיימים ברזים דולפים בתוך הבית ואף בחצר. חשוב לזכור שגם על הברזים בחצר הינכם משלמים עלויות מים ולא תמיד הינכם שמים לב לדליפה בחצר.


עוד נכון לבדוק את מונה המים ולוודא אם הוא מסתובב כראוי וכי אין הוא מסתובב במהירות לא הגיונית ביחס לשימוש האינטגראלי שלכם במים.


זכרו: דליפת מים בביתכם עלולה לגבות מכם מחיר יקר עבור תשלומים חודשיים או דו חודשיים לעיריות או לחברות חיצוניות המספקות לכם מים . אם תשכילו לבצע בדיקת נזילות מקיפה, תחסכו בעתיד כסף רב.


בדיקה מקיפה של נזילה


ישנם בתים אשר סובלים מנזילה רצינית יותר מאשר טפטוף קל ועל מנת להגיע למוקד הנזילה, יש לבצע בדיקות מקיפות יותר. הנזילה יכולה להיות בתקרות או קירות הבית, נזילות הנגרמות מגורמים חיצוניים, גילויי נזילות של מים וכשלים בצינורות אשר מוסתרים מתחת למבנה דהיינו מתחת לרצפת המבנה, חשיפות רטיבות מעל לפנלים מהגג אשר עבר איטום ועוד.


ישנם מספר גישות בהן ניתן להיעזר על מנת לחשוף נזילה, בין אם אלו הם גישות מתקדמות יותר או פחות.איתור נזילות באמצעות צילום תרמוגרפי – כאשר הנזילה אינה במקום גלויי, ניתן להיעזר בצילום התרמוגרפי. השימוש במכשור זה מונע נזק למבנה וניתן לסמוך עליו כדי למנוע נזקים בלתי צפויים שעלולים להתרחש שלא באמצעות המכשור המתקדם הזה. השימוש במכשור מתקדם זה דורש מקצועיות ניסיון ומיומנות אותם אין לכל בעל מקצוע ועל כן בבואכם לאתר נזילה באמצעות צילום תרמוגרפי, עליכם לבחור בבעל מקצוע מוביל בתחומו ולא להתפשר על הפחות מהטוב ביותר משום שטעויות כיום עלולות לעלות ביוקר בעתיד.


לסיכום – איתור נזילות בירושלים מבצעים בעלי מקצוע רבים ומגוונים שאת מיומנותם ומקצועיותם תבחרו ותבחנו מראש.